BASF Storm Secure Mum Blok Lağım Faresi Zehiri 150 gr

 30,00

Uygunluk: 20 adet stokta

 STORM SECURE MUM BLOK  LAĞIM FARESİ VE TARLA FARELERİ-SIÇAN-KEME-JARDON VE TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN FARE ZEHİRİ 
   MUM BLOK  FORMÜL  |  KULLANIMA HAZIR  |  TEK DOZ ÖZELLİĞİ Etkili Olduğu Zararlılar:


Haşeremarket Notu:
Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, MUM BLOK FORM fare yemleri içinde en çekici ÖLDÜRÜCÜLÜĞÜ en yüksek ürün olduğu  görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında alternatif gıdanın yüğun olarak bulunduğu GIDA İŞLLETMELERİNDE  Farelerinde diğer bazı mum blok  ve pasta yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür.
Fındık faresi tabir edilen ev fareleri için son derece etkili ve çabuk netice veren çekici MUM BLOK formu fare zehiridir.
Doğrudan Alman BASF’den ithal edilmiştir…
4 gramlık mini bloklar halindedir.


Ambalaj Seçenekleri:


150 gram, 500 gram ve 3 KG standart ambalajlardadır. Lütfen SEETE EKLE butonu altındaki AMBALAJ BİÇİMİ SEÇİNİZ bölümünden seçim yapınız. 


Kullanım Alanları:


Fare ve sıçanların, BASF STORM SECURE RODENTİSİT MUM BLOK Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan BASF STORM SECURE RODENTİSİT MUM BLOK fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.


Genel Özellikleri:


 • FLOCOUMAFEN aktif maddeli tek üründür.  BASF STORM SECURE RODENTİSİT MUM BLOK bait fare ve sıçan mücadelesinde kesin etkilidir. BASF STORM SECURE RODENTİSİT MUM BLOK formülasyonundaki Bitrex çocukların yemle temasını engelleyen tat iritasyonuna sahiptir. Fare ve Sıçan Mücadelenizde güvenilir yardımcınız
 • AYIRICI ÖZELLİKLERİ:
 • BASF STORM SECURE MUM BLOK RODENTİSİT, fare ve sıçanlar için yüksek toksisiteye sahip olduğundan, tek dozla gerekli öldürücü etkiyi sağlamaktadır.
 • Fare ve sıçanlar tarafından tercih edilen güçlü ve etkili bir formülasyondur.
 • Etken madde olarak kullanılan FLOCOUMAFEN WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tavsiyeli, hedef dışı organizma riski oldukça düşüktür.
 • Antikoagulant özelliği sayesinde fare ve sıçanlarda yem çekingenliği oluşturmaz.
 • Etken madde karaciğer üzerinde etkileşerek, kan pıhtılaşmasını engeller. Ölümler akut ve ani değil, 3-4 günlük zaman dilimleri içinde kan zehirlenmesi yoluyla gerçekleştiği için, yem tüketimi ortamdaki tüm fareler bitinceye kadar sürdürülür.
 • BASF STORM SECURE MUM BLOK RODENTİSİT, her türlü fare ve  sıçanlar üzerinde etkili yeni formülüyle başarılı bir zehirdir.
 • İnsan sağlığı açısından extra güvenlik unsuru olarak olarak Bitrex ve uyarıcı boya içermektedir.
 • Tek bir ısırık fare için yeterlidir. Diğer yandan tüm kaliteli fare yemlerinden beklenmesi gereken bir özellik olarak, ani ve hemen ölüme yol açmaz. Zira sosyal olarak yaşayan ve tecrübe kazanabilen kendi şartlarında son derece zeki bir canlı olan fareler, sosyal grupları içinde bir fare zehiri yiyip hemen ölürse bunu fark edebilmekte ve diğer fareler hayatları boyunca bu zehre yaklaşmamaktadır.
 • BASF STORM SECURE MUM BLOK SIÇAN YEMİ, RODENTİSİT Fare Zehirlerinin bileşiminde kullanılan gıda nitelikli katkı maddeleri ve uygun parafin katkısı, fareler açısından lezzetli ve davet edici bir imkan temin eder ve yem tüketimini kolaylaştırır.
 • ETKİN MADDE:
 • FLOCOUMAFEN % 0.005
 • FORMÜLASYON ŞEKLİ:
 • Kullanıma hazır, MUM BLOK fare zehiri
 • PROFESYONEL VE DAHA BÜYÜK ALANLARDA FARE MÜCADELESİ İÇİN 3.KG BOXLARDA SUNULAN STORM SECURE MUM BLOK FARE YEMLERİNİ KULLANMANIZ DAHA HESAPLI OLACAKTIR.

Uygulama Gereksinimleri:


Fare mücadelesi için özel bir ekipman gerektirmez. STORM SECURE MUM BLOK fare yemlerini farelerin hareket güzergahları ve sorun görülen noktalarda gizli ve kuytu alanlara bırakmanız yeterli olacaktır.
Siteler, sosyal alanlar, villa ve benzeri mekan bahçelerinde, hayvan barınaklarında ve benzeri alanlarda uygulama yapılırken fare yemlerine üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek ve hedef dışı canlıların yemden uzak tutmak, ayrıca açık alanlarda yemin çevre şartlarından etkilenmesini engelleyerek yemin sadece fareleri hedef tutmasını sağlamak için profesyonel ilaçlama hizmetlerinde kullanılan FARE YEM KABİNLERİ ile kullanılmasında fayda vardır.
Aşağıda Hazır fare ilaçlama paketlerimizde STORM SECURE MUM BLOK ile beraber diğer ekipmanlarla hazır halde sunulan paketlerden alabilir. Veya diğer fare mücadele ürünleri bölümümüzden fare yem kabinleri-istasyonları bölümünden diğer fare mücadele ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Hazır paketlerimiz ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


Hazır İlaçlama Paketleri:


Diğer Özellikler
Stok Kodu s1
Marka BASF
Stok Durumu Var

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BASF Storm Secure Mum Blok Lağım Faresi Zehiri 150 gr” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart